Difference between revisions of "Template:IPAhelp"
Jump to navigation
Jump to search
m (1 revision) |
m (1 revision) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="infobox" style="font-size: 95%;" | |||
! style="background: #ccf; text-align: center" | [[Wikipedia:IPA]] | |||
|- | |||
| [[Wikipedia:IPA for Arabic]] | |||
|- | |||
| [[Wikipedia:IPA for Armenian]] | |||
|- | |||
| [[Wikipedia:IPA for Czech]] | |||
|- | |||
| [[Wikipedia:IPA for English]] | |||
|- | |||
| [[Wikipedia:IPA for French]] | |||
|- | |||
| [[Wikipedia:IPA for German]] | |||
|- | |||
| [[Wikipedia:IPA for Hebrew]] | |||
|- | |||
| [[Wikipedia:IPA for Hungarian]] | |||
|- | |||
| [[Wikipedia:IPA for Irish]] | |||
|- | |||
| [[Wikipedia:IPA for Italian]] | |||
|- | |||
| [[Wikipedia:IPA for Korean]] | |||
|- | |||
| [[Wikipedia:IPA for Polish]] | |||
|- | |||
| [[Wikipedia:IPA for Russian]] | |||
|- | |||
| [[Wikipedia:IPA for Spanish]] | |||
|- | |||
|} |