Budlight
Bots, Bureaucrats, Administrators
529
edits
m (1 revision) |
m (1 revision) |
||
(One intermediate revision by one other user not shown) | |||
Line 11: | Line 11: | ||
|width=3%|0||width=3%|1||width=3%|2||width=3%|3||width=3%|4||width=3%|5||width=3%|6||width=3%|7||width=3%|8||width=3%|9 | |width=3%|0||width=3%|1||width=3%|2||width=3%|3||width=3%|4||width=3%|5||width=3%|6||width=3%|7||width=3%|8||width=3%|9 | ||
|- bgcolor=#E0E0E0 | |- bgcolor=#E0E0E0 | ||
|bgcolor=#F0F0F0 rowspan=1| [[Crossover SUV|Mid-Size Crossover]] | |||
|bgcolor=#F0F0F0 rowspan= | |||
|colspan=10| | |colspan=10| | ||
|colspan=10| | |colspan=10| | ||
Line 23: | Line 17: | ||
|colspan= 5 bgcolor=#C0C0C0| [[Chevrolet Equinox|Equinox]] | |colspan= 5 bgcolor=#C0C0C0| [[Chevrolet Equinox|Equinox]] | ||
|- bgcolor=#E0E0E0 | |- bgcolor=#E0E0E0 | ||
|bgcolor=#F0F0F0 rowspan=1| [[Crossover SUV|Full-Size Crossover]] | |||
|colspan=10| | |colspan=10| | ||
|colspan=10| | |colspan=10| | ||
Line 28: | Line 23: | ||
|colspan= 1 bgcolor=#C0C0C0| [[Chevrolet Traverse|Traverse]] | |colspan= 1 bgcolor=#C0C0C0| [[Chevrolet Traverse|Traverse]] | ||
|- bgcolor=#E0E0E0 | |- bgcolor=#E0E0E0 | ||
|bgcolor=#F0F0F0 rowspan= | |bgcolor=#F0F0F0| [[Mini SUV]] | ||
|colspan= 9| | |||
|colspan=10 bgcolor=#C0C0C0| [[Geo/Chevrolet Tracker|Tracker]] | |||
|colspan= 6 bgcolor=#C0C0C0| [[Geo/Chevrolet Tracker|Tracker]] | |||
|colspan= 5| | |||
|- bgcolor=#E0E0E0 | |||
|bgcolor=#F0F0F0 rowspan=2| [[Sport utility vehicle|Mid-Size SUV]] | |||
|colspan= 3| | |colspan= 3| | ||
|colspan=12 bgcolor=#C0C0C0| [[Chevrolet S-10 Blazer|S-10 Blazer]] | |colspan=12 bgcolor=#C0C0C0| [[Chevrolet S-10 Blazer|S-10 Blazer]] | ||
Line 39: | Line 40: | ||
|colspan= 8 bgcolor=#C0C0C0| [[Chevrolet TrailBlazer|TrailBlazer]] | |colspan= 8 bgcolor=#C0C0C0| [[Chevrolet TrailBlazer|TrailBlazer]] | ||
|- bgcolor=#E0E0E0 | |- bgcolor=#E0E0E0 | ||
|bgcolor=#F0F0F0 rowspan=2| [[Sport utility vehicle|Full-Size SUV]] | |||
|colspan=12 bgcolor=#C0C0C0| [[Chevrolet K5 Blazer|K5 Blazer]] | |colspan=12 bgcolor=#C0C0C0| [[Chevrolet K5 Blazer|K5 Blazer]] | ||
|colspan= 3 bgcolor=#C0C0C0| [[Chevrolet Blazer|Blazer]] | |colspan= 3 bgcolor=#C0C0C0| [[Chevrolet Blazer|Blazer]] | ||
Line 50: | Line 52: | ||
|colspan= 3 bgcolor=#C0C0C0| [[Chevrolet Suburban|Suburban]] | |colspan= 3 bgcolor=#C0C0C0| [[Chevrolet Suburban|Suburban]] | ||
|- bgcolor=#E0E0E0 | |- bgcolor=#E0E0E0 | ||
|bgcolor=#F0F0F0 rowspan= | |bgcolor=#F0F0F0 rowspan=1| [[Sport utility truck|SUT]] | ||
|colspan= 10| | |||
|colspan=10 | |||
|colspan=10| | |colspan=10| | ||
|colspan= 2| | |colspan= 2| | ||
Line 68: | Line 59: | ||
|colspan= 3 bgcolor=#C0C0C0| [[Chevrolet Avalanche|Avalanche]] | |colspan= 3 bgcolor=#C0C0C0| [[Chevrolet Avalanche|Avalanche]] | ||
|- bgcolor=#E0E0E0 | |- bgcolor=#E0E0E0 | ||
|bgcolor=#F0F0F0 rowspan=1| [[Coupé utility|Coupe Utility]] | |||
|colspan= 8 bgcolor=#C0C0C0| [[Chevrolet El Camino|El Camino]] | |||
|colspan=2| | |||
|colspan=10| | |||
|colspan=10| | |||
|- bgcolor=#E0E0E0 | |||
|bgcolor=#F0F0F0 rowspan=1| [[Pickup truck|Sports Pickup]] | |||
|colspan=10| | |colspan=10| | ||
|colspan=10| | |colspan=10| | ||
Line 73: | Line 71: | ||
|colspan= 4 bgcolor=#C0C0C0| [[Chevrolet SSR|SSR]] | |colspan= 4 bgcolor=#C0C0C0| [[Chevrolet SSR|SSR]] | ||
|colspan= 3| | |colspan= 3| | ||
|- bgcolor=#E0E0E0 | |||
|bgcolor=#F0F0F0 rowspan=1| [[Pickup truck|Compact Pickup]] | |||
|colspan= 2 bgcolor=#C0C0C0| [[Chevrolet LUV|LUV]] | |||
|colspan=12 bgcolor=#C0C0C0| [[Chevrolet S-10|S-10]] | |||
|colspan=10 bgcolor=#C0C0C0| [[Chevrolet S-10|S-10]] | |||
|colspan=6| | |||
|- bgcolor=#E0E0E0 | |||
|bgcolor=#F0F0F0 rowspan=1| [[Pickup truck|Mid-Size Pickup]] | |||
|colspan=10| | |||
|colspan=10| | |||
|colspan=4| | |||
|colspan= 6 bgcolor=#C0C0C0| [[Chevrolet Colorado|Colorado]] | |||
|- bgcolor=#E0E0E0 | |||
|bgcolor=#F0F0F0 rowspan=1| [[Pickup truck|Full-Size Pickup]] | |||
|colspan= 8 bgcolor=#C0C0C0| [[Chevrolet C/K|C/K]] | |||
|colspan=11 bgcolor=#C0C0C0| [[Chevrolet C/K|C/K]] | |||
|colspan= 8 bgcolor=#C0C0C0| [[Chevrolet Silverado|Silverado]] | |||
|colspan= 3 bgcolor=#C0C0C0| [[Chevrolet Silverado|Silverado]] | |||
|- bgcolor=#E0E0E0 | |- bgcolor=#E0E0E0 | ||
|bgcolor=#F0F0F0| [[Minivan]] | |bgcolor=#F0F0F0| [[Minivan]] |
edits